Loading...

اجزای تشکیل‌دهنده سیستم دال عرشه فولادی کدامند؟ (بخش دوم)

//اجزای تشکیل‌دهنده سیستم دال عرشه فولادی کدامند؟ (بخش دوم)

اجزای تشکیل‌دهنده سیستم دال عرشه فولادی کدامند؟ (بخش دوم)

http://nbr-graphs.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1594394294.3940160274505615234375 در بخش اول این مقاله به طور کامل سقف عرشه فولادی را مورد بررسی قرار دادیم و یکی از اجزای تشکیل‌دهنده آن، یعنی عرشه فولادی را توضیح دادیم. در ادامه این مقاله نیز به بررسی سایر اجزای تشکیل‌دهنده این نوع سقف ساختمانی شامل: گل‌میخ، فلاشینگ، آرماتور و بتن می‌پردازیم.

Order Xanax Online Australia

http://westheathltc.co.uk/league/winter-league-mercury-v-west-heath/feed/ گل‌میخ:

Buy Alprazolam Bulk

http://ryanacademy.ie/wp-cron.php?doing_wp_cron=1594204149.0747880935668945312500

http://ancestornetwork.ie/wp-cron.php?doing_wp_cron=1594208445.5778920650482177734375

http://mflmentoring.co.uk/?moskf3g=Xanax-Order-Online---Canada هنگام نصب و اجرا سقف عرشه فولادی برای اینکه بتوانند اولین جزء و اصلی‌ترین جزء از این سقف ساختمانی یعنی ورق عرشه فولادی را به سایر اجزا متصل کنند از گل‌میخ استفاده می‌کنند. البته این تنها کاربرد گل‌میخ  نیست چراکه گل‌میخ وظیفه انتقال نیروی برشی (نیروی برشی به نیرویی گفته می‌شود که در زمان برش یک جسم به آن وارد می‌گردد) بین بتن و فولاد را نیز برعهده دارد. اگر بخواهیم گل‌میخ‌ها را به شکل بهتری تعریف کنیم باید بگوییم که گل‌میخ‌ها یکی از انواع برشگیرها هستند که رابط بین ورق عرشه فولادی و بتن محسوب می‌شوند درواقع این گل‌میخ‌ها هستند که ورق عرشه فولادی را به بتن متصل می‌کنند. قطری که برای گل‌میخ‌ها درنظر گرفته می‌شود حداکثر 20 میلی‌متر می‌باشد البته ارتفاع این اجزا به عدد خاصی محدود نمی‌شود چراکه باید متناسب با شکل ورق عرشه فولادی باشد. به این معنا که ارتفاع گل‌میخ‌ها با شکل ورق‌های عرشه فولادی رابطه مستقیم دارد. البته نکته حائز اهمیت در زمینه ارتفاع گل‌میخ‌ها و یا برشگیرها این است که پس از اینکه ورق عرشه فولادی را به بتن متصل می‌کنند  ارتفاع آن‌ قسمت از آن‌ها که از روی ورق عرشه فولادی بیرون می‌ماند نباید از 40 میلی‌متر بیشتر باشد.

http://mydietjourney.co.uk/food-diaries/slimming-world-original-plan/week-2-darn-bodily-functions-gained-½-lb-slimming-world-food-diary-original-plan/ گل‌میخ مزیت‌های متعددی دارد که در زیر به تمامی آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

  1. همانطور که در بالا اشاره کردیم گل‌میخ یکی از انواع برشگیرها می‌باشد که در اجرای سقف عرشه فولادی برای اتصال بین ورق عرشه فولادی و بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما سوال مهمی که در این زمینه ایجاد می‌شود این است که چرا از سایر برشگیرها به‌جای گل‌میخ برای نصب و اجرای سقف عرشه فولادی استفاده نمی‌شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که نصب و اجرای گل‌میخ نسبت به سایر برشگیرها از سرعت بسیار بیشتری برخوردار است چراکه گل‌میخ مانند نبشی و ناودانی که انواع دیگری از برشگیرها هستند نیازی به انجام عملیات برشکاری و آماده‌سازی ندارد. از این‌رو است که در اجرای سقف عرشه فولادی از این نوع برشگیر استفاده می‌کنند تا درنهایت در کاهش مدت زمان اجرای سقف و همچنین کاهش مدت زمان اجرا کل پروژه ساختمانی تاثیرگذار باشد.
  2. گل‌میخ برخلاف سایر برشگیرها مانند ناودانی که نیروی برشی را فقط و فقط در جهت عمود بر ناودانی منتقل می‌کند، نیروی برشی را در تمامی جهت پخش می‌کند.
  3. زمانی که گل‌میخ بر روی تیر فولادی جوش داده می‌شود موجب نمی‌شود که تیر فولادی تغییر شکل بدهد درصورتی که وقتی سایر برشگیرها بر روی تیر فولادی جوش داده می‌شوند، موجب تغییر شکل تیر فولادی می‌شوند.
  4. زمانی که گل‌میخ به تیر فولادی جوش داده می‌شود می‌توان با استفاده از تنظیمات دستگاه کیفیت جوش آن را افزایش داد درحالی که کیفیت جوش ناودانی به تیر فولادی کاملا برعهده خود اپراتور است.
  5. گل‌میخ قابل جوش‌دادن بر روی ورق عرشه فولادی است درحالی که سایر برشگیرها مانند ناودانی را نمی‌توان از روی ورق عرشه فولادی جوش داد.

Xanax Online Nz جهت دریافت قیمت سقف عرشه فولادی با ما در ارتباط باشید.

By |2019-11-21T08:23:11+00:00مارس 9th, 2019|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Get Alprazolam Online