Loading...

مقایسه سقف عرشه فولادی با سایر سقف‌های ساختمانی (بخش اول)

http://pasqualespastahouse.com/ همانطور که تمامی صنعت‌ها در حال توسعه و گسترش می‌باشند، صنعت ساختمان‌سازی نیز در حال توسعه قابل چشم‌گیری است. به‌گونه‌ای که امروزه برخلاف گذشته می‌توان در مدت زمان کوتاهی با استفاده از سازه‌های پیشرفته یک پروژه ساختمانی را اجرایی کرد که هم دارای مقاومت و استحکام بالایی باشد و هم در برابر نیروی زلزله دچار آسیب‌دیدگی خیلی کمتری شود. یکی از سازه‌هایی که در صنعت ساختمان‌سازی رشد چشم‌گیری داشته است و موجب کاهش مدت زمان اجرای یک پروژه ساختمانی می‌شود سقف عرشه فولادی است که در مقالات قبلی، بارها به آن اشاره کرده‌ایم. اما شما چه فکر می‌کنید؟ آیا در حال حاضر سقف عرشه فولادی بهترین سقف ساختمانی است که می‌توان از آن استفاده کرد؟ برای روشن شدن پاسخ این پرسش به مقایسه سقف عرشه فولادی با سایر سقف‌های ساختمانی می‌پردازیم.

Xanax 2Mg Buy Online

http://mydietjourney.co.uk/cambridge-product-reviews/cambridge-mushroom-soup-lactose-free-141-calories/

http://mtproductions.co.uk/frankenstein/

سقف عرشه فولادی برخلاف سایر سقف‌های ساختمانی، موجب کاهش حجم بتن‌ریزی، صرفه‌جویی در مصرف میلگرد، حذف میلگردهای کششی، حذف تیرهای فرعی و صرفه‌جویی در مصرف آهن می‌شود از این‌رو نسبت به سایر سقف‌های ساختمانی که به استفاده از حجم بالایی از بتن، میلگرد و تیرهای فرعی نیاز دارند کاملا مقرون‌به‌صرفه است.

Xanax 2Mg Buy Online

Alprazolam Online Cheap علاوه‌بر اینکه سقف عرشه فولادی گزینه بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ای نسبت به سایر سقف‌های ساختمانی می‌باشد سبک‌ترین سقفی است که در صنعت ساختمان‌سازی تاکنون به‌وجود آمده است درصورتی که وزن سایر سقف‌های ساختمانی مانند تیرچه بلوک، کرومیت کامپوزیت و … از سقف عرشه فولادی بیشتر است. بنابراین به دلیل وزن کم سقف‌های عرشه فولادی حمل‌و‌نقل آن‌ها به ویژه نصبشان خیلی آسان‌تر از سایر سقف‌های ساختمانی است.

http://rie-world.com/tag/carbonara/?filtered=atoz

Can I Buy Generic Xanax Online مسئله امنیت در اجرای برخی از سقف‌های ساختمانی یکی از بزرگترین مشکلات محسوب می‌شود درصورتی که سقف عرشه فولادی با فراهم کردن حداکثر فضا برای دپو و نگهداری ایمنی کارگران را افزایش چشم‌گیری می‌دهد.

http://holidayinn.co.tz/wp-cron.php?doing_wp_cron=1594198087.7029640674591064453125

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم امروزه برخی از سازه‌های ساختمانی موجب اجرای پروژه ساختمانی در کمترین زمان ممکن می‌شوند که یکی از این سازه‌ها، سقف عرشه فولادی می‌باشد. جالب است بدانید که سقف عرشه فولادی در مقایسه با سایر سقف‌های ساختمانی حدود 12 برابر سرعت ساخت و اجرای یک پروژه ساختمانی را افزایش می‌دهد و هر نوع تاخیری که در مراحل زمان‌بندی اجرای ساختمان پیش بیاید را رفع می‌کند.

Order Xanax Online Overnight Shipping

http://westheathltc.co.uk/contact/ در سایر سقف‌های ساختمانی به شکلی عملیات لوله‌کشی اجرا می‌شود که با درگیری مصالح بایکدیگر فشار عمده‌ای بر روی سیستم تاسیسات وارد می‌گردد درصورتی که با اجرای سقف عرشه فولادی عملیات لوله‌کشی به صورت میان سقفی صورت می‌گیرد و همین موجب می‌شود که هیچ‌گونه فشاری به سیستم تاسیسات وارد نگردد.

By |2019-11-21T08:42:05+00:00دسامبر 27th, 2018|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Alprazolam Sale Online

http://mtproductions.co.uk/?page_id=536