همه چیز درمورد سقف‌ عرشه فولادی (بخش دوم)

//همه چیز درمورد سقف‌ عرشه فولادی (بخش دوم)

همه چیز درمورد سقف‌ عرشه فولادی (بخش دوم)

در بخش اول از این مقاله شما را با سقف عرشه فولادی و ویژگی‌های آن که موجب افزایش سرعت ساخت‌و‌ساز ساختمان‌‌ها می‌شود آشنا کردیم در ادامه این مقاله نیز شما را با اجزای تشکیل‌دهنده این نوع سقف آشنا خواهیم کرد.

Buy Xanax Vietnam http://heatdesign.ie/wp-cron.php?doing_wp_cron=1594205025.0787930488586425781250 اجزای تشکیل‌دهنده سقف عرشه فولادی

http://ancestornetwork.ie/wp-cron.php?doing_wp_cron=1594214251.5608980655670166015625 اجزایی که سقف عرشه فولادی را تشکیل می‌دهند شامل: ورق‌های گالوانیزه، میخ و چاشنی، گل‌میخ و یا برش‌گیر، فلاشینگ، آرماتور و بتن می‌باشند که در ادامه به معرفی هر یک از این اجزا می‌پردازیم.

  • ورق‌های گالوانیزه

How To Buy Real Xanax Online ورق گالوانیزه ورقی است که به شکل ذوزنقه و به روش نورد سرد با استفاده از دستگاه‌های مخصوص فرم‌دهی می‌شود. ضخامت این ورق حدود 0.8 میلی‌متر الی 1.2 میلی‌متر می‌باشد. دلیل اینکه ورق‌های گالوانیزه مورد نیاز برای اجرای سقف عرشه فولادی به شکل ذوزنقه با استفاده از دستگاه‌هایی با غلطک‌های مخصوص فرم‌دهی می‌شوند این است که این نوع ورق‌ها باید دارای فرورفتگی‌ها و برجستگی‌هایی باشند تا سطح آن‌ها به‌ خوبی به سطح بتن بچسبد و از آن جدا نشود.

  • میخ و چاشنی

Xanax Uk Paypal زمانی به میخ و چاشنی نیاز پیدا خواهیم کرد که باید از جابجایی و بلندشدگی ورق‌های فولادی جلوگیری کنیم به‌گونه‌ای که باید ورق‌های فولادی را در فاصله‌های 450 میلی‌متری از یکدیگر قرار دهیم و پس از چیدن آن‌ها همچنین پوشش دهانه‌ها با استفاده از یک دستگاه میخکوب، ورق‌های فولادی را بر روی محل‌های نشیمن روی تیرهای سازه‌ای میخ کنیم. لازم است تاکید کنیم که ثابت‌کردن ورق‌های فولادی بر روی محل‌های نشیمن تیرهای سازه‌ای بهتر است هم‌زمان با چینش آن‌ها صورت بگیرد تا از محل خود جابه‌جا نشوند.

  • گل‌میخ و یا برش‌گیر

Xanax Online Ireland نام دیگر گل‌میخ‌ها، برش‌گیر است چراکه همان نقش برش‌گیر را ایفا می‌کنند به‌گونه‌ای که وظیفه اصلی آن‌ها متصل کردن ورق‌های گالوانیزه به بتن می‌باشد. گل‌میخ‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که قطر آن‌ها برابر با حداکثر 20 میلی‌متر است و ارتفاع آن‌ها متناسب با نوع ورق‌های فولادی متغییر می‌باشد.

  • فلاشینگ

Purchasing Xanax Online فلاشینگ در سقف عرشه فولادی دارای چندین نقش می‌باشد. به‎‌گونه‌ای که در لبه سقف قرار می‌گیرد و قبل از اینکه بتن سفت شود نقش قالب را بازی می‌کند و پس از اینکه بتن سفت می‌شود باعث پیوستگی بهتر بتن می‌شود.

  • آرماتور

Buying Xanax Online Illegal نام دیگر میلگرد، آرماتور می‌باشد که برای جلوگیری از ترک‌خوردگی بتن از آرماتور استفاده می‌کنند، آرماتوربندی یکی از اصلی‌ترین روش‌های افزایش سرعت در ساخت و ساز ساختمان می‌باشد.

  • بتن

http://pasqualespastahouse.com/wp-config.php_disabled آخرین مرحله از اجرای سقف عرشه فولادی، استفاده از بتن در طبقات و درنهایت تسطیح نهایی آن‌ها می‌باشد. توجه داشته باشید که ضخامت بتن در بالای ورق ذوزنقه‌ای نباید از 50 میلی‌متر بیشتر باشد.

By |2018-11-30T18:19:59+00:00نوامبر 28th, 2018|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment