همه چیز درمورد سقف تیرچه بلوک (بخش اول)

//همه چیز درمورد سقف تیرچه بلوک (بخش اول)

همه چیز درمورد سقف تیرچه بلوک (بخش اول)

Buy 3 Mg Xanax Online در این مقاله به همراه مقالات بعدی توضیحات کاملی در زمینه سقف تیرچه بلوک شامل: تعریف سقف تیرچه بلوک، اجزای تشکیل‌دهنده آن، معرفی هر یک از اجزای تشکیل‌دهنده آن، محدودیت‌ها، کاربردها، مزایا آن و … ارائه خواهیم داد.

http://pasqualespastahouse.com/menu-sitemap.xml

http://donegalbaywaterbus.com//?author=1 سقف تیرچه بلوک چیست؟

Xanax 2Mg Online

Xanax Bars Sale Online مطمعنا بارها نام این نوع سقف ساختمانی را شنیده‌اید چراکه سقف تیرچه بلوک یکی از متداول‌ترین و همچنین رایج‌ترین سقف‌های ساختمانی می‌باشد که از گذشته تاکنون همچنان توسط ساختمان‌سازها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دلیل نام‌گذاری سقف تیرچه بلوک به این شکل، این است که در پیاده‌سازی و اجرای این سقف ساختمانی، از تیرچه‌ها به‌عنوان تیرهای فرعی استفاده می‌شود درصورتی که بلوک‌ها تنها برای پرکردن فضاهای خالی بین تیرچه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این‌رو به این سقف ساختمانی، سقف تیرچه بلوک می‌گویند.

Xanax Brand Name Online از آن‌جایی که سقف تیرچه بلوک جزء دال‌های یک طرفه است دارای بار مرده می‌باشد که برای کاهش بار مرده آن از بلوک‌های بسیار سبکی که داخل آن‌ها با استفاده از سفال و یا فوم پرشده است استفاده می‌شود. می‌توان گفت که تیرچه‌ها در دو نوع بتنی و فولادی طراحی و تولید می‌گردند درصورتی که بلوک‌ها نیز در دو نوع سفالی و فوم‌های پلی‌استایرن در بین تیرچه‌ها تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته از آن‌جایی که امروزه ساختمان‌ها براساس معیار وزن کم ساخته می‌شوند تا در مقابل نیروی زمین‌لرزه در حین زلزله که رابطه مستقیمی با وزن ساختمان  دارد، ساختمان از مقاومت بالایی برخوردار باشد و دچار آسیب‌های جدی نشود، بیشتر از بلوک‌های پرشده از فوم استفاده می‌کنند چراکه نسبت به بلوک‌هایی که با استفاده از سفال پرشده‌اند از وزن بسیار کمی برخوردار می‌باشند. وزن کم بلوک‌های پرشده از فوم در کاهش وزن نهایی ساختمان نیز تاثیر ویژه‌‌ای دارد. البته این تنها مزیت بلوک‌های فومی نیست چراکه بلوک‌ها از مزایای دیگری شامل: کاهش مدت زمان اجرا و کاهش مقدار مصالح پرتی نیز برخوردار هستند که همین ویژگی‌ها موجب برتری بلوک‌های فومی نسبت به بلوک‌های سفالی و افزایش استفاده از آن‌ها شده است.

Prescription Drugs Online Xanax

در اجرا و پیاده‌سازی سقف تیرچه بلوک تنها از مقداری بتن که باید فولادهای کششی را در خود جای دهد استفاده می‌شود چراکه به جزء فولاد سایر مصالح ساختمانی تحمل نیروهای کششی را ندارند از این‌رو بتن نیز علاوه‌بر اینکه تحمل نیروهای کششی را ندارد بلکه موجب افزایش بار مرده سقف می‌شود. بنابراین تنها از مقدار کمی بتن در اجرا و پیاده‌سازی سقف تیرچه بلوک استفاده می‌شود که بتوان تا جایی که امکانش است بار مرده سقف را کاهش داد.

By |2019-03-05T10:54:02+00:00فوریه 28th, 2019|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

http://mflmentoring.co.uk/digi-languages/

Can You Order Xanax Online Legally

Online Doctor Xanax Prescription