خدمات ما

شرکت آسمان خراش با در نظر گرفتن رضایت کارفرمایان و بهبود مستمر آنان و با اتکا به تخصص فنی و تجهیزات به روز خدمات ذیل را ارائه می دهد:

مراحل اجرای کار

پخش،برشکاری،نصب
نصب فلاشینگ (میانی و دور)
پخش میلگرد و آرماتور بندی یا مش آماده
تثبیت ورق
جوش گلمیخ (به وسیله دستگاه Stud Welding)
پخش و تسطیح بتن

تجهیزات ما

تجهیزات و ابزارآلات شرکت آسمان خراش از بروزترین دستگاه های معتبر می باشد که به صورت مداوم تحت نظر کارشناسان فنی این مجموعه مورد بررسی قرار گرفته تا با بالاترین کیفیت و بازدهی در اختیار تیم اجرایی قرار گیرد.

مزایا

مزایا در بهره برداری

در این نوع سقف یکپارچگی مناسبی بین اجزای سازه ای برقرار می باشد.در نتیجه این سیستم از صلبیت کافی در مقابل نیروی جانبی برخوردار است. همچنین به علت کاهش نسبی وزن سقف در هر متر مربع سازه، در اثر جذب کمتر نیروی زلزله عملکرد سازه در برابر زلزله بهتر خواهد بود.

از آنجایی که می توان عمده سوانح رایج در هنگام وقوع زلزله را به سقوط اجزاء غیر سازه ای و پرکننده سقف (مانند بلوک) و اشتعال زا که سبب آتش سوزی و انتشار گاز های خطرناک ناشی از سوختن می گردد(مثل یونولیت) نسبت داد، استفاده از سیستم سقف عرشه فولادی با توجه به توانایی های ذاتی خود (عدم وجود مواد پر کننده به علت شکل موجدار و عدم وجود مواد اشتعال زا) به مراتب ایمن تر خواهد بود.

مزایا در حین اجرا

عرشه های فولادی پس از پخش بر روی اسکلت با ایجاد یک سکوی کار دائمی برای پرسنل کارگاهی ایمنی را در زمان اجرا ارتقاء می بخشد.

سیستم سقف های MCD دارای سطح تحتانی یکنواخت می باشد. در کاربری هایی نظیر پارکینگ می توان این سقف ها را بدون هیچگونه پوشش سقف کاذب بکار برد چرا که با توجه به صیقلی بودن عرشه ها نور در برخورد با آنها بازتاب بیشتری داشته و از این طریق با مصرف انرژی کمتری میتوان روشنایی را تامین نمود.

این عرشه ها سبک و دارای صلبیت بالا می باشد که این خصوصیت موجب سهولت در حمل و نقل آنها می گردد. همچنین نصب عرشه ها معمولا به سادگی و بدون نیاز به تجهیزات خاص و تنها متکی به تبحر و تجربه اکیپ اجرایی انجام می پذیرد.

مزایا در طراحی

عرشه های فولادی علاوه بر نقش سازه ای خود که همان حذف آرماتور های کششی تا دهانه مشخص است، بعنوان قالب ماندگار نیز ایفای نقش کرده و بار زنده هنگام ساخت و وزن بتن خیس را تحمل می کنند. سهولت حمل، برش آسان و نصب سریع و ساده این عرشه ها موجب افزایش سرعت و بازدهی در مرحله اجرای سازه می گردد.

انتخاب عرشه بهینه سبب کاهش ضخامت دال یا همان سقف سازه ایی، تعداد تیر های فرعی در اسکلت و میزان آرماتور های دال شده و در نتیجه مقاطع تیر های اصلی و ستون ها بهینه تر خواهند شد که این امر موجب کاهش قابل توجه میزان فولاد و بتن مصرفی در سازه می گردد.

بطور کل استفاده از روش های صنعتی سازی از جمله سیستم سقف عرشه های فولادی، سبب کاهش زمان اجرا، به حداقل رساندن پرت مصالح، کم کردن هزینه های جاری و در نتیجه کاهش کلی هزینه های جاری پروژه می گردد.