درباره ما

از آسمان خراش بیشتر بدانید.

درباره ی آسمان خراش

ما با هدف ارائه خدمات در حوزه سقف های مرکب عرشه فولادی در بیست و هشتم آذر ماه سال ۱۳۹۲ گردهم آمدیم، تا به نیاز هایی که در صنعت ساختمان، با تجربه چندین ساله فعالیت در این حوزه در بازار احساس کردیم، پاسخ دهیم.

اتکا به چهار اصل اساسی توکل به پروردگار یکتا، تخصص،تجربه و تلاش خیلی سریع باعث شد تا آسمان خراش تبدیل به یکی از برترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات مربوطه در این حوزه گردد.

مسیر دقیق و منظمی که هر پروژه از بررسی های اولیه تا مرحله انجام در آسمان خراش پشت سر می گذارد سبب گردیده است تا مشتری های آن احساس سهولت در کار، اعتماد و اطمینان خاطر نسبت به انجام این مورد تخصصی و پر اهمیت سازه نسبت به آسمان خراش داشته باشند.

در بسیاری از موارد با توان تخصصی ،فنی و تجربی ، تغییرات بسیار حساسی در پروژه ها پیشنهاد و بر اساس محاسبات ارائه گردیده است که موجبات تغییرات بسیار اساسی در بهبود کیفیت و یا صرفه جویی در آن پروژه بوده است.

معتقد هستیم بزرگترین سرمایه ما مشتریان وفادار و صاحب اندیشه،همچنین مشتریانی هستند که دغدغه دقت،کیفیت و سرعت دارند و تنها تلاش جهت اقتصادی تر نمودن پروژه ها را اولویت ندارند.

اهداف آسمان خراش

تبدیل آرزو های ما در زمان افتتاح آسمان خراش به اتفاقات هرروز مجموعه در زمان حاضر همانند انجام پروژه هایی در کشور های همسایه، این اطمینان خاطر را ایجاد می کند که دست یافتن به پروژه هایی با آیتم های تخصصی دیگر در زمینه صنعت ساختمان نیز امری دست یافتنی در آینده ای نچندان دور است.

چرخه آسمان خراش

چرخه یک پروژه از ابتدا تا انتها در آسمان خراش شامل مراحل مختلف و به ترتیب، اخذ اطلاعات سازه، بررسی و متره دقیق نقشه ها و ارائه آنالیز های فنی و اقتصادی، جلسات حضوری و انعکاس مسائل فنی-اقتصادی مرتبط و بررسی موارد پر اهمیت قرارداد، ایجاد نقشه های شاپ، برداشت شرایط موجود کارگاهی و اصلاح نقشه های شاپ و ارائه لیست تولید به کارخانه و نهایتا تولید دقیق ابعادی نقشه های شاپ، عملیات اجرا منظم و کنترل کیفیت بر امور، برداشت و تهیه عملیات صورت گرفته و ایجاد صورت وضعیت می باشد.

تاریخچه

فولاد برای اولین بار برای نگاه داشتن یک سقف بتنی در سال 1920مورد استفاده قرار گرفت. درسال 1926 سیستم عرشه فولادی تحت عنوان یک اختراع ثبت نمودند. در اوایل توسعه. عرشه فولادی تمامی موارد نیاز سازه به مقاومت را تامین می ساخت و بتن جهت ارائه یک سطح پیاده روی و مقاومت در برابر آتش اضافه می گشت.

استفاده از عرشه های فولادی برای سازنده ها به عنوان قالب دائمی و پلت فرم ساخت و ساز بسیار جذاب بود و از سمت دیگر یک جایگزین جذاب تر برای دال های بتنی تقویت شده به حساب می آمد. در سال ۱۹۳۸، مهندسان از یک سیستم غیر کامپوزیت کف سلولی در ساختمان های صنعتی استفاده می کردند.

 اولین دال کامپوزیت، بتن مسلح شده توسط عرشه فولادی در سال ۱۹۵۰ پدیدار گردید. اولین محصول شناخته شده دارای یک بخش ذوزنقه ای با سیم های سرد کشیده شده (Tسیم) بود که در میان دنده های عرشه جوش داده شده بود. دال به عنوان یک دال بتن مسلح سنتی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و اینگونه استخراج گردید که نتایج پیش بینی شده با نتایج آزمایشگاهی دارای تناظر خوبی است.

در سال ۱۹۶۱ یک عرشه فولادی ذوزنقه ای با دندانه های نورد شده در پروفیل برای رسیدن به انتقال برش افقی بین بتن و فولاد تولد شد. این عرشه ها، مشهور به High Bond، پیشرو در سقف های مدرن مرکب عرشه فولادی محسوب می شوند که با استفاده از برجستگی پیوند بین بتن و عرشه را توسعه دادند.