خدمات ما

شرکت آسمان خراش با در نظر گرفتن رضایت کارفرمایان و بهبود مستمر آنان و با اتکا به تخصص فنی و تجهیزات به روز خدمات ذیل را ارائه می دهد:

بررسی نقشه های دریافتی و در صورت لزوم طراحی

بررسی نقشه های دریافتی و در صورت لزوم طراحی

تیم متخصص و با تجربه این مجموعه به بررسی دقیق نقشه های ارسال شده از سمت کارفرمای محترم پرداخته و در صورت لزوم دریافت فایل محاسباتی و طراحی سازه بر اساس نقشه انجام میگردد.

متره دقیق مصالح مصرفی و پیشنهادات فنی

پس از دریافت نقشه و بررسی متخصصین،متره دقیق مصالح مصرفی و در صورت لزوم ارائه پیشنهادات فنی (دفترچه محاسبات سقف عرشه فولادی) حضور کارفرمای محترم اعلام میگردد.

متره دقیق مصالح مصرفی و پیشنهادات فنی
خدمات ما

ارائه پیشنهاد قیمت

پس از بررسی نقشه و با در نظر گرفتن مصالح مصرفی مورد نیاز پروژه و با توجه به خدمات قابل ارائه و در نظر گرفتن بهترین کیفیت، قیمت روز محاسبه و حضور کارفرمای محترم اعلام میگردد.

برگزاری جلسه فنی

شرکت ساختمانی آسمان خراش مفتخر به میزبانی از کارفرمای محترم در جلسات فنی می باشد تا با توجه به نظرات ایشان ، تامین مصالح و اجرای دقیق پروژه به نحو احسنت انجام گردد.

خدمات ما
خدمات ما

عقد قرارداد تامین مصالح واجرا

پس از بررسی های لازم و با توجه به نیاز کارفرمای محترم به تامین مصالح یا اجرای پروژه و به توافق رسیدن طرفین قراردادی براساس قوانین منعقد میگردد.

اجرای دقیق براساس زمانبندی

شرکت ساختمانی آسمان خراش این اطمینان را می دهد که برنامه اجرایی طبق زمانبندی دقیق و با به کار بردن بهترین تجهیزات و امکانات صورت گیرد،همچنین این مجموعه تعهد خود را به بهبود مداوم جهت جلب رضایت کارفرمای محترم اعلام میدارد.

خدمات ما

مراحل اجرای کار

پس از اینکه جوشکاری اسکلت فلزی ساختمان به پایان می‌رسد نوبت به اجرای سقف  می‌رسد که پیمانکار سقف عرشه فولادی در 5  مرحله به اجرا آن می‌پردازد . در ادامه به بررسی این 5 مرحله از اجرای سقف  می‌پردازیم :

  1. پیمانکار سقف عرشه فولادی ، ورق‌های این نوع سقف فولادی را متناسب با نیازی که در هر طبقه دارد، به هر یک از طبقات ساختمان انتقال می‌دهد .
  2. پس از اینکه ورق‌های سقف عرشه فولادی به هر یک از طبقات ساختمان منتقل شدند، نیروهای ساختمانی نیمه ماهر ورق‌ها را با توجه به نری و مادگی آن‌ها با یکدیگر جفت می‌کنند .
  3. پس از اینکه کارگران ساختمانی ورق‌های سقف عرشه فولادی را به یکدیگر جفت کردند، همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم گل‌میخ‌ها را با استفاده از دستگاه استادولدینگ بر روی ورق‌ها جوش می‌دهند .
  4. در این مرحله میلگردها را براساس استاندارهایی که در آیین‌نامه ساختمان‌سازی تعریف شده است به شکل مربعی در کل سطح سقف پخش می‌کنند .
  5. پس از اینکه چهار مرحله مذکور به خوبی انجام شد، عملیات بتن‌ریزی صورت می‌گیرد. همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، سقف عرشه فولادی، این امکان را برای پیمانکار فراهم می‌کند که بتواند عملیات بتن‌ریزی چندین طبقه را به صورت هم‌زمان اجرایی کند که چنین ویژگی موجب افزایش چشم‌گیر سرعت ساختمان‌سازی می‌شود .
ماموت (2)

تجهیزات ما

تجهیزات و ابزارآلات شرکت آسمان خراش از بروزترین دستگاه های معتبر می باشد که به صورت مداوم تحت نظر کارشناسان فنی این مجموعه مورد بررسی قرار گرفته تا با بالاترین کیفیت و بازدهی در اختیار تیم اجرایی قرار گیرد.

مزایا در بهره برداری

در این نوع سقف یکپارچگی مناسبی بین اجزای سازه ای برقرار می باشد.در نتیجه این سیستم از صلبیت کافی در مقابل نیروی جانبی برخوردار است. همچنین به علت کاهش نسبی وزن سقف در هر متر مربع سازه، در اثر جذب کمتر نیروی زلزله عملکرد سازه در برابر زلزله بهتر خواهد بود.

از آنجایی که می توان عمده سوانح رایج در هنگام وقوع زلزله را به سقوط اجزاء غیر سازه ای و پرکننده سقف (مانند بلوک) و اشتعال زا که سبب آتش سوزی و انتشار گاز های خطرناک ناشی از سوختن می گردد(مثل یونولیت) نسبت داد، استفاده از سیستم سقف عرشه فولادی با توجه به توانایی های ذاتی خود (عدم وجود مواد پر کننده به علت شکل موجدار و عدم وجود مواد اشتعال زا) به مراتب ایمن تر خواهد بود.

مزایا در حین اجرا

عرشه های فولادی پس از پخش بر روی اسکلت با ایجاد یک سکوی کار دائمی برای پرسنل کارگاهی ایمنی را در زمان اجرا ارتقاء می بخشد.

سیستم سقف های MCD دارای سطح تحتانی یکنواخت می باشد. در کاربری هایی نظیر پارکینگ می توان این سقف ها را بدون هیچگونه پوشش سقف کاذب بکار برد چرا که با توجه به صیقلی بودن عرشه ها نور در برخورد با آنها بازتاب بیشتری داشته و از این طریق با مصرف انرژی کمتری میتوان روشنایی را تامین نمود.

این عرشه ها سبک و دارای صلبیت بالا می باشد که این خصوصیت موجب سهولت در حمل و نقل آنها می گردد. همچنین نصب عرشه ها معمولا به سادگی و بدون نیاز به تجهیزات خاص و تنها متکی به تبحر و تجربه اکیپ اجرایی انجام می پذیرد.

مزایا در طراحی

عرشه های فولادی علاوه بر نقش سازه ای خود که همان حذف آرماتور های کششی تا دهانه مشخص است، بعنوان قالب ماندگار نیز ایفای نقش کرده و بار زنده هنگام ساخت و وزن بتن خیس را تحمل می کنند. سهولت حمل، برش آسان و نصب سریع و ساده این عرشه ها موجب افزایش سرعت و بازدهی در مرحله اجرای سازه می گردد.

انتخاب عرشه بهینه سبب کاهش ضخامت دال یا همان سقف سازه ایی، تعداد تیر های فرعی در اسکلت و میزان آرماتور های دال شده و در نتیجه مقاطع تیر های اصلی و ستون ها بهینه تر خواهند شد که این امر موجب کاهش قابل توجه میزان فولاد و بتن مصرفی در سازه می گردد.

بطور کل استفاده از روش های صنعتی سازی از جمله سیستم سقف عرشه های فولادی، سبب کاهش زمان اجرا، به حداقل رساندن پرت مصالح، کم کردن هزینه های جاری و در نتیجه کاهش کلی هزینه های جاری پروژه می گردد.